AUTOSKLA

VÝMĚNA AUTOSKEL

Dokážeme vyměnit jakýkoliv typ autoskla na vozidle jakékoliv značky, modelu nebo stáří. Vyměňujeme také skla na dodávkách, užitkových vozech, nákladních vozidlech, kamionech a autobusech.

VÝMĚNA BOČNÍCH A ZADNÍCH AUTOSKEL

Boční a zadní autosklo Vám vyměníme šetrným a výrobcem předepsaným postupem. Výměnou autoskla u nás neriskujete poškození vozu, pozdější zatékání nebo jiné problémy. Za svoji práci ručíme.

PLEXI PROGRAM

Nemáme-li okamžitě k dispozici žádné boční nebo zadní autosklo k Vašemu typu vozu, můžeme Vám dočasně vyrobit plastovou plexi náhradu a ponechat ji na vozidle až do výměny za nové, originální autosklo.

MOBILNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL

Vyměníme Vaše autosklo kdekoli po ČR. Nemusíte riskovat posun po vlastní ose s rozbitým autosklem. My přijedeme k Vám a ve Vaší garáži, dílně nebo v jiném krytém místě rozbité autosklo vyměníme.

DODÁVÁME POUZE ZNAČKOVÁ AUTOSKLA

U nás se nemusíte bát padělků. Montujeme pouze značková, originální autoskla, které montují sami výrobci vozidel. Námi montovaná autoskla mají mezinárodní homologaci a nejvyšší jakost

Na přání zákazníka můžeme sehnat i autosklo z druhovýroby.

CO JE POTŘEBA PRO VÝMĚNU AUTOSKLA ZDARMA? (PDF)

OPRAVY AUTOSKEL

Do jisté míry poškození dokážeme opravit každé autosklo – a to s doživotní zárukou! Oprava trvá 2 hodiny.

4 HLAVNÍ DŮVODY PRO OPRAVU AUTOSKLA

  • Úspora nákladů – oprava je až o 80% levnější, než výměna
  • Úspora času – oprava trvá asi 2 hodiny
  • Bez zásahu – oprava se provádí na autě, není potřeba nic rozebírat
  • Doživotní záruka – na opravené místo systémem GLASS REPAIR

JAKÉ POŠKOZENÍ LZE OPRAVIT?

  • Poškození autoskla lze opravit do průměru 3 cm
  • Nesmí být méně, než 10 cm od okraje skla
  • Nesmí být v zorném poli řidiče (viz. obrázek vpravo)
  • Nesmí být poškozená spodní část autoskla
  • Vždy je nutná konzultace s Autosklem

OPRAVY AUTOSKEL GLASS REPAIR

Ano, pro naše autosklo máme jedinečný opravný systém. Náš systém opravy je výjmečný i ve světovém kontextu a snese nejnáročnější srovnání. Vaše poškozené sklo dokážeme opravit během 2 hodin, přičemž záruka na naši práci tak krátká rozhodně není. S opraveným autosklem můžete jednat jako s nepoškozeným. Zůstane tak, jak Vám ho naše firma předá.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Lepíme homologované protisluneční a bezpečnostní autofolie SUNTEK s atestem od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Provedeme profesionální instalaci folie na autoskla bez nutnosti vyndavání autoskel. Pro více informací nás kontaktujte.