Jsme firma, která výměnu autoskel provádí tzv. mobilní montáží již více jak 10 let.  V zimních měsících je nutné, aby jste měli k dispozici garáž nebo jiný chráněný prostor, v ostatních měsících přijedeme k vám a celou montáž provedeme přímo u vás pod mobilním přístřeškem.

Výhodou této montáže je :

–  čekací doba pro vyzvednutí auta, která tímto odpadá,

– auto máte stále na očích a víte co se s ním děje,

– žádné najeté km navíc v rámci tzv. zkušebních jízd,

– výměna trvá cca 2 hodiny takže žádné 2-3 dny v servisu.

V současné době nejsme schopni nabídnout služby autoservisu a montáže autofólií z důvodu odstěhování se z prostor, kde pobočka fungovala. Jakmile budou nalezeny nové prostory , služba bude obnovena. Výměna autoskel však funguje nadále, montáž autofólií pouze po předchozí telefonické dohodě.

 

U nás dostanete ke každé výměně lepeného skla hrazeného přes pojišťovnu 500,- Kč na ruku jako BONUS!

…přijeďte se přesvědčit!

Komplexní služby v oblasti autoskel, rychloservis, který zahrnuje i odtahovou službu a kromě servisních prohlídek, autodiagnostiky nebo klempířských prací také poradenskou činnost.

…ale k věci! Při naší práci používáme výhradně homologovaná a vysoce jakostní autoskla a kvalitní materiály renomovaných značek jako jsou AGC, PILKINGTON, SEKURIT nebo SPLINTEX. To Vám zaručuje opravdu vysokou kvalitu veškerých činností, které provádíme. Kromě výše uvedených činností Vám můžeme nabídnout například i výměnu autoskel zdarma. Jsme smluvními partnery pojišťoven GENERALI, Direct, UNIQA, Wustenrot a AXA asistance.

Jsme tu však i pro ty, kteří nemají v týdnu čas. Potřebujete, aby Vaše auto v pracovních dnech jezdilo? Máme tu pro Vás MOBILNÍ PROGRAM. To je možnost výměny skel a dalších služeb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stačí zavolat a domluvit se.

Pokud Vám ani mobilní program nevyhovuje, máme tu MOBILNÍ ZASKLÍVACÍ SLUŽBU, v rámci které vyměníme autosklo přímo u Vás doma, v dílně, v garáži. Stačí mít k dispozici kryté místo.

Jsme smluvními partnery pojišťoven GENERALI, Direct, UNIQA, Wustenrot a AXA asistance.

U  všech pojišťoven jsme schopni zajistit nafocení vašeho poškozeného skla zajištěním mobilního likvidátora.

Kde nás najdete?

Navštivte nás

Komenského 132

Humpolec, 396 01